ВОДНО-БОЛОТНІ УГІДДЯ МАЛОГО ПОЛІССЯ ДЛЯ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ
- npp-derman-ostroh
- 6 лют. 2018 р.
- Читати 1 хв

5 лютого в місті Нетішин Хмельницької області в Нетішинському міському краєзнавчому музеї відбувся Регіональний круглий стіл «Водно-болотні угіддя Малого Полісся для збалансованого розвитку населених пунктів», приурочений до Міжнародного дня водно-болотних угідь.
Захід зібрав 42 учасники з Рівненської та Хмельницької областей, серед яких – співробітники національних природних парків «Дермансько-Острозький» та «Мале Полісся», музейної справи, освітяни, учні та студенти, представники промисловості, громадських організацій, засобів масової інформації.
Під час круглого столу було розглянуто питання традиції відзначення Міжнародного дня водно-болотних угідь, історії досліджень водно-болотних угідь Малого Полісся, їх цінності та ролі у збереженні біорізноманіття регіону, а також розвитку екологічного туризму на них. Окрім того, було обговорено шляхи подальшої співпраці учасників у напрямках дослідження та збереження водно-болотних угідь, організації туризму та екологічної просвітницької роботи щодо ролі водно-болотних угідь для сталого розвитку регіону. По завершенню заходу відбулась екскурсія на водойму-охолоджувач Хмельницької АЕС, де присутні ознайомились з особливостями ведення рибного господарства та організацією екологічного моніторингу на водоймі, а також поспостерігати за водоплавними птахами, які облюбували це місце для зимівлі.
Організаторами заходу були національний природний парк «Дермансько-Острозький», Нетішинський міський краєзнавчий музей, Українське товариство охорони птахів та Західноукраїнське орнітологічне товариство, ВП «Хмельницька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом». Інформаційні спонсори - Нетішинський вісник, газета "Перспектива", Острозька міська газета "Замкова гора", газета "Життя і слово", телерадіокомпанія "Лотел СКТБ", телестудія Хмельницької АЕС.
Фото Наталії Кратасюк, Василя Ільчука












Останні пости
Дивитися всіКультурний туризм є одним із найефективніших способів побудови зв'язків між територією та людьми; тому це найкращий ґрунт для «природної»...
Незважаючи на примхливі погодні умови, у національному природному парку «Дермансько-Острозький» поступово наближається до відкриття...